Toke ne Prishtine

Shitet nga: bekim gashi 10 Gsh 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Adresa: mramor
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shitet toka ne fshatin mramor ka dy lidhje rruge prej badovci dhe kah makovci toka esht per banim toka esht krejt ngat rruge qmimi per ari esht 1800 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim