Toke ne Prishtine

Shitet nga: fidan 03 Tet 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Adresa: prapashtice
Sipërfaqe: 4500 m2
Komuna: Prishtinë
eshte shum e pershtatshme per villa , dhe gjera tjera e trera eshte ne emrin tim , nuk eshte hipoteke
45 ari jan gjithsej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim