Toke ne Prishtine

Shitet nga: arber Dje 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: QMI
Sipërfaqe: 5 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
1.Shitet 5 ha, toke te QMI, me dokumentacion te rregullt dhe i pershttatshem per qdo veprimtari .qmimi i volitshem 3500 i padiskutueshem
2.Shitet toke ne Llapnasell, -rruga Per Livaxh ,1HA e3 Ari, qmimi 650 euro Ari
3,Shitet toke ne Llapnasell-rruga per Livaxh 2HA e 15 Ari,qmimi 450/ari
4.Shitet 30 Ari toke te QMI qmim 3700, 120 metra larg Rruges

Kontakt & Viber:

045 19 00 19 dhe 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim