Toke ne Prishtine

Shitet nga: Malvin 14 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 700 EUR

Sipërfaqe: 1100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes ose nderroj 1100 m2 toke pran DETIT te tales ne lezhe. Toka ka gjith dokumentcionin perkates si dhe LEJE NDERTIMI uje drita rruge dhe esht vend i pershtashem per ndertim.DHE 65m2 NDERTES
Toka ndodhet ngjitur me keshtjellen margarita.
Pranoj dhe makin per nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim