Toke ne Prishtine

Shitet nga: fatlum 20 Shk 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Adresa: perlepnic te vali ranch
Sipërfaqe: 33 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia me 33 ari ven te vali ranch ku shtepia esht ebanushme dmth vet banoj ne ta shtepia posedon dy dhoma ni kuzhin kuridor banjo dhe ni podrum ku largsia prej valit ranch esht vetem 15 metrra vetem udha qe na dan prej valit ranch qmimi per meterr katror esht 10 euro ku komplet aj qe emer token dmth shpia vjen fal shtepia ka dy pusa per pije
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim