Toke ne Prishtine

Shitet nga: Gazmend 17 Pri 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Adresa: prishtine
Komuna: Prishtinë
Shes Trollin 63ari pran asfalltit ne Rrugen Milloshev ,Kastriot .Kyqja per rrugen milloshev prishtine500metra , ndersa per Autostraden e kombit 2km Mazgit. Trolli ka tok te kualitetit te mire per Mbiellje gjithashtu mund te behet ndertim ,dhe i pershtatshem per Biznes .. mund te mirret edhe per qera . Mundesi ndrrimi me banes ose troll ne prishtine . Qmimi i shitjes 1,300 euro per 1ari i diskutushem , qmimi per qera me marveshje . Dokumentacioni ne rregull , perkthimi i menjehershem. Pres oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim