Toke ne Prishtine

Shitet nga: Ratko Stolic 06 Dhj 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: LapljeSelo
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes keto parcela

2,60 hektar te qendra sportive Lapjlje Selo

Si dhe ne rrugen caglavice-lapljeselo
2 x 0.70 hektar
1 hektar
0.58 hektar

Cmimi sipas marreveshjes.
Ratko Stolic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim