Toke ne Prishtine

Shitet nga: Ardian 19 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 100 EUR   9 000 EUR

Adresa: Prishtine, (Llapje Sellë)
Sipërfaqe: 3.92 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në Prishtinë (Llapje Sellë) - 3.92 ari. Vlera e shitjes është 8.100/ari. Është në pjesën më të mirë dhe më të përshtatshme të atij rajoni. Trualli është i parcelizuar, ka qasje në rrymë, ujë dhe kanalizim. Vend i qetë dhe ideal për banim. Për më shumë shikoni hartën dhe fotografitë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim