Toke ne Veternik - Lagja Qendresa

Shitet nga: Kreshnik Kosumi 18 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes token me siperfaqe 4 ari ne Lagjen Qendresa (mbrapa Bau Market ne Veternik). Trualli gjendet skaj rruges kryesore te kesaj lagje dhe ka infrastrukture te kompletuar, perfshire rrjetin elektrik, rrjetin e ujesjellesit dhe kanalizimit si dhe rrjetin e telefonise dhe internetit. Lagja eshte e urbanizuar dhe nuk ka problem per t'u pajisur me leje ndertimore.
Posedojme dokumentacion te rregullte dhe mund te bartet menjehere pronesia!
Çmimi: 15,500€ per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim