Toke ne emshir 10.35ari leje ndertimi-Volitshem

Shitet nga: galaxy a5 08 Tet 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në lagjen Kalabëria (Emshirë)
në sipërfaqe prej 10,35 ari komplet,me dokumentacion
të kompletuar.flet poseduese dhe kopje të planit.

Ka ujësjellës ,kanalizim dhe rrymë poashtu edhe rruga me kocka


Përkëthimi menjëherë te Noteri
Pranojmë ndrrimë me marrëveshje

Pronari kontaktë nr. 045 408 120 ose vb.+377 45 408 120
Qmimi me para i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim