Toke ne gjemajl ibish

Shitet nga: Ilmi 17 Dhj 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Toka eshte nee lindje te diellit dhe ka pamje te veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim