Toke ne sofali - germi

Shitet nga: toka 12 Mar 06:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet,nderrohet apo jipet ne ndertim toka me siperfaqe perafersisht 1 hektar ne sofali-germi apo mbi shkollen normale. toka mund te ndahet edhe ne parcela me te vogla varesisht nga te interesuarit.toka posedon kushtet urbanistike dhe leje ndertimi te ulet apo ndonje aktivitet biznisor P-2.dokumetacioni i tokes gjithqka ne rregull. sa i perket shitjes qmimi fiks eshte 12000. per informacione me te hollsishme mund te lajmeroheni ne tel. kerkojm bleres apo investitor serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim