Toke prej 10.35ari Emshir veq edhe sot

Shitet nga: galaxy a5 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në lagjen Kalabëria (Emshirë)
në sipërfaqe prej 10,35 ari komplet,me dokumentacion
të kompletuar.flet poseduese dhe kopje të planit
Zbritje qmimi nga 12mij ne vetem 8200ari oferta vetem edhe sot me kete qmim

Ka ujësjellës ,kanalizim dhe rrymë poashtu edhe rruga me kocka dhe e urbanizuar nga komuna me leje ndertimi p+3
TOKE E PRONARIT PRIVAT


Përkëthimi menjëherë te Noteri
Pranojmë ndrrimë nje pjesè me marrëveshje

Pronari kontaktë nr. 045 408 120 ose vb.+377 45 408 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim