Toke prej 10.35ari ne Emshir-Ndrrim pranoj-pronari

Shitet nga: bmw 23 Tet 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në lagjen Kalabëria (Emshirë)
në sipërfaqe prej 10,35 ari komplet,me dokumentacion
të kompletuar.flet poseduese dhe kopje të planit.

Ka ujësjellës ,kanalizim dhe rrymë poashtu edhe rruga me kocka dhe e urbanizuar nga komuna
TOKE E PRONARIT PRIVAT

Përkëthimi menjëherë te Noteri
Pranojmë ndrrimë nje pjesè me marrëveshje

Pronari kontaktë nr. 045 408 120 ose vb.+377 45 408 120
Qmimi me para i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim