Toke prej 10.35ari ne Emshir ka leje -qmimi lire

Shitet nga: galaxy a5 20 Tet 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në lagjen Kalabëria (Emshirë)
në sipërfaqe prej 10,35 ari komplet,me dokumentacion
të kompletuar.flet poseduese dhe kopje të planet
Zbritjee qmimi

Ka ujësjellës ,kanalizim dhe rrymë poashtu edhe rruga me kocka dhe e urbanizuar nga komuna me leje ndertimi p+3
TOKE E PRONARIT PRIVAT


Përkëthimi menjëherë te Noteri
Pranojmë ndrrimë nje pjesè me marrëveshje tjerat pare.

Pronari kontaktë nr. 045 408 120 ose vb.+377 45 408 120
Qmimi me para i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim