Toke prej 12 ari ne Hajvali

Shitet nga: lutfi 05 Sht 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: hajvali
Sipërfaqe: 1200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes 12 ari tok ne hajvali ved ideal per banim dhe bisnes vedi xhidet shum afer shtyp shkrojnejs KOHA DITORE ne hajvali qmimi per 1 ari nga 12000 ejro ari shitet komplet ndamje nuk bejm esht me dukumentacjon te rregullt jumipres bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim