Toke prej 120ari ne Prishtine

Shitet nga: Lulzim Haliti 11 Mar 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitën 120 ari tokë. Dimensionet e tokës janë këto: gjerësia: 40 m dhe gjatësia 300 m. E përshtatshme për cdo lloj veprimtarie biznisore

Distanca e tokës nga magjistralja Prishtinë - Shkup është 130 m. Posedon rrugë me marrëveshje dhe kontratë në mes fqinjëve

Toka gjindet te kilometri i 12 i magjistralës Prishtinë - Shkup.(saktësisht 2km larg nga QMI)

Cmimi 2700€ për Ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim