Toke prej 15 ari ne Prishtine

Shitet nga: lutfi 16 Mar 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes shes 15 ari tok ne hajvali perdryshe ne hymje te hajvalis perball busia petroll ne buz te rruges kryesore prishtin ====gilan ved ideal per banim dhe bisnes esht me dukumetacjon te rregullt me uj rrym kanalizim qmimi per 1 ari nga 15000 ejro ari idiskutushem permashum info tel jumirpres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim