Toke prej 16 ari ne Prishtine

Shitet nga: Ilir 10 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 16 ari në Kolovicë-Prishtinë i ndaj ka 2 ari. Ka rrug, rrym, uji dhe internet pronari Shqiptarë posedon gjitha dokumentat Çmimi 1 ari 5000€. Nr. Tel. 049/044-161.882. Kam edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim