Toke prej 16 hektar ne Prishtine

Shitet nga: muhamet 23 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet ara 16 hektar me 15 metra rrug 400 metra larg asfaltit ne afersi te slovies 7km prej magjistrales ferizaj--prishtine ara osht me grur rrafsh pjellore poziscion fantastik me nje qmim shum te volitshum n krahasim me tjert vetem 135 euro ari pak i diskutushum perkthimi bahet meniher hipotek nuk ka ju mirpresum ne qdo koh. ara kufizohet edhe me 4 hektar utrine qe mund te shferzohet rryma dhe ujsjellsi jane 400metra larg dhe ka uj burimor ver dhe dimen osht kroni me uj te bollshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim