Toke prej 19 ari ne Prishtine ,Ndrrim me BANESA

Shitet nga: toka 25 Jan 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
19 Ari toke ne periferi te Prishtines Veternik mbrapa lagjes Qendresa / Ndrrim me banese dhe Vetura !, sipas marrveshjes..

Jane te ndame nje vend 10 nje vend 9 , 10 arshi eshte i ndam dy ka 5 Ari..

Toka eshte gjithqka ne rregull mund ti perkthehet bleresit menjehere..

Pres vetem bleres serioz, pra pranojme edhe ndrrime Vetura apo diqka qe na konvenon...

Per ma shume na kontaktoni ne nr

Viber / Whatsap // +377 44 826 289
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim