Toke prej 27 ari ne Prishtine

Shitet nga: lutfi 15 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 27 ari tok ne hajvali ne buz te rruges kryesore ved ideal per banim dhe bisnes esht me dukumeta ne rregullt qmimi sipas marveshajes per mashum info tel jumirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim