Toke prej 35 ari

Shitet nga: arif berisha 13 Pri 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kam 35 ari toke dhe nje shtepi klasike 1 Kat ne Mazgitin e ulet, Obiliq. Toka eshte e pershtatshme per çdo lloj biznesi dhe gjithashtu ka rruge ne te dyja anet. Rruga sapo u shtrua me asfalt.Çmimi eshte 2300 Euro per Ari dhe nese e bleni me kete çmim 35 Arit do te perfitoni SHTEPINE FALAS. Te gjithe infrasktrukturen e ka ne rregull dhe gjithashtu jane edhe 130 peme te kulturave te ndryshme. Toka shitet direkt nga pronari.

Veretje: Makina nuk shitet por jepet si shperblim per ndermjetesuesin qe do na siguroje shitjen e tokes.
Kontakt:044727471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim