Toke prej 4 ari ne Prishtine mrapa gorenjes

Shitet nga: Nermin Jaha 25 Pri 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
4 ari +1/2 ari rruge truall ne shitje. Trualli i ka dy rruge. Rruga e pare eshte mbrapa GORENJES kurse tjetra rruge eshte perballe GRAND STORE, saktesisht te duqani per shitje te veturave TOJOTA . Gjatesia e dy rrugeve eshte 200 metra deri te trualli. Pronari eshte shqipetar.
Posedon te gjitha dokumentet e duhura për perkthim.
Fleta poseduese,
Fleta e katastrit,
Kopja e planit,
Kanalizimi,
Uji dhe Rryma
Cmimi per nji Ari eshte 13000 Euro, bon edhe me ndrim.
Per ma shume informata kontaktoni ne numer 049 720-908
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim