Toke prej 5 ari ne Hajvali

Shitet nga: Zeqir 20 Pri 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Prishtinë
5 ari toke ne Hajvali, pllaci eshte ne forme te kendrejte me qasje ne rruge te lagjes, kanalizim-uje, rryme, i posedoj te gjitha dokumentacionet dhe eshte me kataster, i perkthyer ne emer timin.
http://goo.gl/maps/5aHSD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim