Toke prej 5 deri 10 Ari tok ne Dragodan

Shitet nga: vs 09 Gsh 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Sipërfaqe: 10 m2
Komuna: Prishtinë
Shes 5 deri 10 ari tok ne Dragodan perball Ambasades Amerikane prapa Kforit
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim