Toke prej 61 ari ne Prishtine (te Spitali Bahceci)

Shitet nga: Isa 11 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Shes 61 ari ngjitur me Spitalin turk ''Bahceci''.Ka dalje ne te dy anet.Dalje direkt ne autostrade PR-Shkup dhe mrapa ka dalje te QMI.Qmimi I volitshem per poziten qe e ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim