Toke prej 7.2 ari ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Adresa: Çaglalvicë, mrapa autosallonit Endriti
Sipërfaqe: 720 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten toka 7.2 ARI të ndara në dy parcela nga 3.6 ARI.
Toka gjendet në magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej rrethit të Çagllavicës.
Toka është 200m prapa AUTOSALLONIT “ ENDRITI “.
Toka është e pajisur me infrastrukturë dhe ka leje ndërtimi.

ID e shpalljes: 60001

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim