Toke prej 900m2 ne Prishtine

Shitet nga: Zeqa 20 Jan 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes token 900 m katror e cila gjindet mes te graqanices dhe llapnoselles per ball temeleve te vjetra ulpian toka gjindet afer rruges kryesore bajm ndrrim edhe me vetua nr kontaktus 044132737 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim