Toke te Germia ne shitje

Shitet nga: zgjidhja 29 Pri 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITEN 18 ARI NE GERMI PERBALL PISHINES SE GERMISE

KA PLAN URBANISTIK DHE LEJE NDERTIMI.

TOKA NUK SHITET ME NDARJE NE PARCELA


CMIMI 25000


RealEstate-Patundshmëri
Zgjidhja

045/558-533
049/313-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim