Toke te kfori grek

Shitet nga: Xhelal Ahmeti 15 Sht 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet toka mbrapa kforit grek, e pershtatshme per vikende, restaurante, hotelieri dhe biznese te ndryshme. Toka ka siperfaqe prej 53 ha(hektar) qe shtrihet pergjate rruges se asfaltuar ne te dy anet. Me mundesi ndarje mbi 5,10,15 ha etj., sidhe mund te ipet per shfrytezim per qellime investimi. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim