Toke zona industriale te QMI

Shitet nga: xxxx 09 Jan 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: shitet parcella urgjent
Sipërfaqe: 22000 m2
Komuna: Prishtinë
shes dhe ndrroj token 22 ari vendi eshte shume i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti bajm ndrrim parcella gjindet tek magjistralja prishtine ferizaj 300 metra para rethit te Qmi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim