Toke

Shitet nga: Toni 08 Pri 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet hapsira( ara) toke e punueshme apo per ndertim shtepi 1 hektare afer Gazimestanit fshati Berrnice Cmimi i volitshem dhe i negociueshem ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim