Token ne Bardhosh te Prishtines

Shitet nga: valon 27 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 23 ari toke ne Bardhosh te Prishtines,toka ka dalje ne asfalt,ka ujsjelles,kanalizim,rrjete elektrike.gjendet afer autostrades se re. Pronari eshte shqipetar,dhe perkthimi i dokumenteve behet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim