Traull prej 25 Ari ne periferi te Prishtines

Shitet nga: Arben 25 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHITET PARCELA PREJ 25 ARI NE PERIFERI TE PRISHTINES, SAKTESISHT NE SHKABAJ.E NJEJTA MUND TE NDAHET EDHE NGA 5 ARI. PARCELA KA KOMPLET INFRASTRUKTUREN DHE IPET LEJA PER NDERTIM INDIVIDUAL NGA KOMUNA E PRISHTINES SEPSE E NJEJTA ESHTE NE PLANIN URBANISTIK TE KESAJ KOMUNE.
Çmimi 8900€ per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim