Tre hektare toke prane rruges ne Slivove prane r..

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 3 hektare toke qe eshte e pershtatshme per ndertim sepse eshte prane rruges Prishtine - Gjilan ne fshatin slivove. Eshte djerrine me disa peme dhe me qasje te gjate ne rrrugen kryesore

Çmimi 550 euro per ari dmth shuma totale per 3 hektare 165000 euro

Mund te vizitohet ne cdo kohe

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim