Troje, Banesa, Shtepi, Lokale afariste etj.

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 03 Sht 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni per Patundshmeri Kosova Immobilien bën ndermjetesim ne shitblerje dhe qiradhenje, si: BANESA, SHTEPI, TROJE, LOKALE AFARISTE ejt. Gjithashtu nese keni prone per te shitur apo per qiradhenje ju ftojme per bashkepunim. Mund te na kontaktoni:+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim