Troje 5.36 ari te ndara ne dy parcela ne VETERNIK

Shitet nga: Musa 01 Pri 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten trojet 5.36 ari të ndara në dy parcela në VETERNIK , ngjitur me lagjen Marigona 1 rrugës për në Hajvali .
Parcelat posedojnë rrugën ( gjërësia 5 metra ) , kanalizim dhe ujësjellës . Dokumentacioni në rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim