Troje Ne Lagjen Emshir

Shitet nga: Behxhet 25 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 4 troje nga 4 ari ne Emshir fund te lagjes.
Trojet jane me infrastrukture dhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim