Troje afer Princit te Arbrit

Shitet nga: Nasuf 05 Gsh 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 27 NENTORI
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
SHESIM TROJE AFER PRINCIT TE ARBRIT TRUALLI KA INFRASTRUKTURE TE RREGULLUAR SI
UJIN RRYMEN KANALIZIMIN SI DHE IPET LEJA PER NDERTIM.NUMRAT KONTAKTUES JAN:044-259-152 049-744-987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim