Troje mire e lire

Shitet nga: Blerim 31 Krr 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes troje ne Sofali, Çagllavic, Lapljasel dhe Hajvali me çmime shume te volitshme, Trojet jan nga
4, 5 , 10 ari te ndara. Qmimi eshte i mire dhe i perballueshem per te gjithe, Infrastruktura eshte
e rregulluar. Per Informata me te hollesishme ju lutem te na kontaktoni ne numrin e tel. 049113659.
Ju mirepresim

"ALFA Real Estate"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim