Troje në lagjen "ARBËRIA" - afër KFOR-it.

Shitet nga: bashkimi 14 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim troje në lagjen "ARBËRIA" - afër KFOR-it. I mundshëm ndërrimi me truall në lagjen Taukbahqe.Çmimi i negociueshëm. Pronari është dhe ka qenë ( hon e don ) shqiptar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim