Troje në shitje në Çagllavicë nga 3 deri në 4 Ari.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 17 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Çagllavicë
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Troje në shitje në Çagllavicë nga 3 deri në 4 Ari.
Trojet gjendet mrapa Lagjes NIC, kan qasje nga rruga ku gjendet FORTESA, si dhe nga Lagjja NIC.
Lagjja posedon infrastrukturë të nevojshme (rrymë, ujë, kanalizim) si dhe ka leje ndërtimi.

Trojet mund të zgjedhen të madhësisë të ndryshme nga 3Ari deri ne 4Ari.

Çmimi për ari 13.000Euro/ARI

ID e shpalljes: 60010

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim