Troje ne Bardhosh

Shitet nga: Mici 14 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes troje ne Bardhosh ne dy parcela njera 150 metrra nga stadioni i Bardhoshit e cila ka 25 ari me mundesi ndarje 10+15 ka rrym kanalizim dhe ujë 30 metrra larg rruges së asfaltuar, kurse ne rrugen Bardhosh-Berrnic kemi troje nga 4 ari . qmimi i volitshëm.
Perkthimi i menjëhershëm
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim