Troje ne Prishtine

Shitet nga: Pronari 05 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten trojet pllace ne bardhosh bernic tposhtme dhe te eperme me
Qmim te volitshem bojm
Ndrrim ......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim