Troje ne Prishtine,lejohet ndertimi

Shitet nga: Ismeti 01 Gsh 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim troje sipas deshires dhe nevojes se bleresit. Trojet gjenden ne kodren e trimave afer shkolles "Hilmi Rakovica" rruga "Aziz Zhilivoda", zone e qete per banim. Prona eshte ne emrin tim dhe e garantuar me dokumentacion.Largësia nga magjistralja Prishtine Pudojev 400-500m rrugë e asfaltuar,ndersa 130m(e shtruar ne zhavor) gjeresia e rruges deri ne truall eshte 6 m . Trualli ka rrym dhe uje.
Perkthimi behet menjeher dhe i obliguar nga bleresi. Pagesa duhet bere permes bankes.
çmimi: Sipas marrveshjes.
Ju Mirepres!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim