Troje ne Sofali, Çagllavic, Lapljasel dhe Hajvali

Shitet nga: Blerim 14 Krr 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes troje ne Sofali, Çagllavic, Lapljasel dhe Hajvali me çmime shume te volitshme, Trojet jan nga 4, 5 ,
10 ari te ndara. Qmimi eshte i mire dhe i perballueshem per te gjithe, Infrastruktura eshte
e rregulluar. Per Informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin e tel.049 113 659.

Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim