Troje ne kolovic

Shitet nga: Rilind Krasniqi 29 Tet 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim troje ne kolovic jan 1 hekter e 50 ari jan te ndara ka 10 ari,7ari,20ari,15ari,30ari sipas deshires tuaj i ndjam dhe jante ndar trojet perthen meniher rruga esht e shtruar komplet ka infrastuktur me rrym me uj me kanaIizim boj ndrrim me banesa ne prishtin me banes ne fushkosov ne qfardovendi banesa ska problem dhe boj ndrrim me vetura Audi,Bmw,Wollsfagen Qfardokerri nuk esht problem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim