Troje ne lagjen kalabrija-emshir

Shitet nga: behxhet 16 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: emshir-kalabri
Sipërfaqe: 0000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes urgjend troje ne lagjen kalabria-emshir trojen ndahen sipas deshires posedojn uj kanalizim rrym asfalt dhe kushte per ndertim dhe banim te menjehershem per info lajmrohuni ne tel 045-662-564
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim