Troje ne shitje

Shitet nga: Xhavit Kuqi 02 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten troje ne Veternik,
Trojet jane me madhesi te ndryshme nga 300 -400 m2, trojet jane me infrastruktur te kompletume ( rrugë, uji. rryme , kanalizim, ndriqim te rrugve internet kabllovik ). trojet jane me Komunen e Graqanices dhe kan hyre ne planin urbanistik per ndertim individual.Te interesuarit mune te lajmrohen ne mob. +377 44 372 760 dhe +38649 372 760 ne gjdo kohë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim